SeekN'Strike|
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

SeekN'Strike|

Best Clan Ever
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 γεις σας παιδια

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xPeke
Members
Members
xPeke


Posts : 3
Join date : 25/01/2016
Age : 22
Location : μυτιληνη

γεις σας παιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: γεις σας παιδια   γεις σας παιδια I_icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2016 3:29 pm

Γεια σας με λενε αργυρή αλμπανελλη κι είναι 14 χρονων κι μένω στην χιονισμένη Μυτιλήνη.Το cs name μου είναι xpeke.Πεζώ πολλές ώρες cs 1.6 κι μόλις έμαθα οτι άνοιξε το φόρουμ σας ήρθα κατευθείαν εδώ κι είμαι απο τα πρωτα μελο.Εχω μπει σε 3 clan στους paranormals κι στους CSs clan και τώρα είμαι στους MDT.Θέλω να ευχηθω ενα μεγαλο μπράβο στον ενζο που έφτιαξε μόνος του το φόρουμ κι να έχετε παρα πολλές νίκες κι καλή συνέχεια παιδιά!!!Αυτά τελείωσα <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Enzo
Administrator
Administrator
Enzo


Posts : 23
Join date : 25/01/2016
Age : 24

γεις σας παιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεις σας παιδια   γεις σας παιδια I_icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2016 3:34 pm

Καλως ηρθες στο φορουμ και καλη διαμονη αδερφε!! <3 +σουνο+ λιγο και ο LoVeR βοηθησε..τεσπα εδω στο φορουμ παντα φιλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://seeknstrike.forumgreek.com
xPeke
Members
Members
xPeke


Posts : 3
Join date : 25/01/2016
Age : 22
Location : μυτιληνη

γεις σας παιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεις σας παιδια   γεις σας παιδια I_icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2016 3:41 pm

Οκ φιλε μμμ <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cs
Members
Members
Cs


Posts : 6
Join date : 25/01/2016

γεις σας παιδια Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: γεις σας παιδια   γεις σας παιδια I_icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2016 4:54 pm

Καλώς ήρθες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
γεις σας παιδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» γεια σας παιδια!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
SeekN'Strike| :: *New Members*-
Μετάβαση σε: